aboutus

Sichuan Huaxin fountain factory,neijiang huaxin art fountain factory

Sichuan Huaxin fountain factory,neijiang huaxin art fountain factory Sichuan Huaxin fountain factory,neijiang huaxin art fountain factory Sichuan Huaxin fountain factory,neijiang huaxin art fountain factory Sichuan Huaxin fountain factory,neijiang huaxin art fountain factory Sichuan Huaxin fountain factory,neijiang huaxin art fountain factory
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Na calym swiecie
marki: HUAXIN ART FOUNTAIN
Ilość pracowników: 100~120
Coroczne wyprzedaże: 35000000-60000000
Rok założenia: 2002
pc Export: 60% - 70%
O nas
Wprowadzenie

Fontanna artystyczna Neijiang Huaxin

Fontanna artystyczna Neijiang Huaxin, założona w 2002 roku, jest jednym z najbardziej znanych dostawców fontann muzycznych / tanecznych w Chinach. Kierując się konotacjami estetycznymi i kulturowymi, możemy nie tylko budować fontanny o najwyższym poziomie kreatywności i funkcjonalności, ale także nasi inżynierowie zawsze chętnie realizują każdą funkcję wody, jakiej potrzebuje każdy program biznesowy, korporacyjny lub publiczny.

Nasze korzenie rozpoczęły się w produkcji urządzeń do fontann, ale to, co robimy dzisiaj, wykracza daleko poza - od budowy fontann po projektowanie fontann i opracowywanie niestandardowych systemów dysz. Od 2007 roku świadczymy usługi fontannowe dla klientów na całym świecie, dziś fontanna Neijiang Huaxin Art jest sprawdzonym innowatorem zarówno na rynku krajowym, jak i globalnym.

Nasze usługi obejmują projektowanie i budowę fontann, niestandardową produkcję, instalację, wsparcie techniczne i konserwację. Będąc zaangażowanym w koncepcję „pracy poza pudełkiem”, fontanna Neijiang Huaxin Art Fountain świadczy usługi w zakresie budowy fontann i projektowania wszelkiego rodzaju opraw fontann, od komercyjnych po rządowe, od prywatnych po publiczne, od subtelnych po wysublimowane. Fontanna artystyczna Neijaing Huaxin ściśle współpracuje z klientami, aby zrealizować ich wizję, jednocześnie zarządzając złożoną interakcją czynników estetycznych i technicznych.

Nasi klienci Zaufaj nam

Fontanna artystyczna Neijiang Huaxin z powodzeniem świadczy usługi fontann dla tysięcy klientów z całego świata. Z 17-letnim doświadczeniem, nasz profesjonalny personel korzysta z wieloletniego doświadczenia w projektowaniu, wytwarzaniu i budowaniu, aby stworzyć idealną funkcję wody dla Twojego komercyjnego, architektonicznego, korporacyjnego lub publicznego otoczenia.

Certyfikaty i patenty

Produkty Neijiang Huaxin Art Fountain spełniają normy CE, jesteśmy również zgodni z dyrektywą RoHS Rady 2011/65 / UE. Co więcej, nasza jednowymiarowa dysza CNC (komputerowa kontrola numeryczna), dwuwymiarowa dysza CNC i sprzęt NC do laminarnego sterowania odrzutowcem uzyskały 11 patentów krajowych.

Historia

● Huaxin Art Fountain jest profesjonalnym dostawcą i producentem fontann. Zostało założone w 2002 roku w prowincji Syczuan, rodzinnym mieście Panda. Po prawie 20 latach mamy dojrzałe możliwości rozwoju i produkcji sprzętu, system obsługi dźwięku i doświadczenie w instalacji.

● Do tej pory nasze wysokiej jakości produkty i dobra reputacja sprawiły, że nasze produkty nie tylko z powodzeniem sprzedawane są w Chinach, ale także eksportowane do ponad 120 krajów i regionów na świecie, w tym: Kanady, Tajlandii, Meksyku, Rosji, Wietnamu , Indonezja. , Turcja, Brazylia, Indie, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska i inne kraje.

Usługa

Nasz zespół

Zespół komunikacyjny

Gwarantujemy, że popyt naszych klientów otrzyma najbardziej aktualne usługi. Mamy 24 godziny nieprzerwanych usług doradczych. Nasz wskaźnik odpowiedzi na czas zajmuje wiodącą pozycję w branży, nawet do 100%. Więc nie musisz się martwić, że twoje doradztwo przestanie odpowiadać z powodu opóźnienia.

Zespół projektowy

Nasz zespół projektowy składa się ze specjalistów specjalizujących się w architekturze krajobrazu, inżynierii mechanicznej i projektowaniu przemysłowym. Działają w branży fontann od co najmniej pięciu lat i mogą rozwiązać wszelkie problemy projektowe i techniczne, kierowane przez znanego inżyniera w branży. Od prawie dziesięciu lat związany jest z projektowaniem fontann i ma unikalny wgląd od projektowania fontanny po programowanie na PC. Przez dziesięciolecia nasz projekt fontanny był przyjmowany w 100%.

Zespół instalacyjny

Zespół instalacyjny przez ponad 10 lat testowania branży skład technologii, konstrukcja, zrozumienie technologii, doświadczony, profesjonalny, bardziej wydajny, może instalować problemy techniczne, rozwiązania online i wsparcie lokalnej instalacji i testów na miejscu, może zgodnie z czas środowiska i jakość wody, plan optymalnej instalacji zajął najkrótsze, najwyższe bezpieczeństwo.

Zespół posprzedażny

Aktywnie reaguj na potrzeby klientów, aby zapewnić im profesjonalną, entuzjazm, cierpliwość, przemyślaną i wszechstronną obsługę, aby pomóc klientom w znalezieniu najlepszego rozwiązania.

Szczegóły kontaktu